Nejnovější recenze ze sekce Parní lázně

Roltechnik Hydromasážní box BONDY BLACK /900 90x90 cm stříbrná

Roltechnik Hydromasážní box BONDY BLACK /900 90x90 cm stříbrná

Přidáno: 14. listopadu 2015

Zakoupeno v Outlet.roth-shop.cz

• elegantní,je ozdobou koupelny:-)
  • zatím nic,a doufám,že ani nebude

Velice dobrá cena,za velice hezký sprch.box

Roltechnik Hydromasážní box MAIA stříbrná

Roltechnik Hydromasážní box MAIA stříbrná

Přidáno: 9. listopadu 2015

Zakoupeno v Outlet.roth-shop.cz

Velmi slušné provedení výrobku, sloučení několika funkcí (vana + sprcha)

Sprchový masážní box EMMA 90

Sprchový masážní box EMMA 90

Ověřený zákazník MarKo-koupelny Ověřený zákazník

Přidáno: 30. října 2015

(naposledy upraveno 30. října 2015)

Zakoupeno v MarKo-koupelny

• Seděl pěkně do sebe.
  • Jen jedna lišta psaná opačně.

Jsem velmi spokojená

RAVAK sprchový box ASBRV2 90 grape

RAVAK sprchový box ASBRV2 90 grape

Ověřený zákazník A koupelny A topení Ověřený zákazník

Přidáno: 9. října 2015

Zakoupeno v A koupelny A topení

• Zatím všechno.
  • Možná než se vyvěsí hadice od sprchy,tak při manipulaci klepe do plastu.

V porovnání s tím,co jsme kde viděli u známých a v ubytovacích zařízeních je to o třídu výše.Doporučujeme nešetřit,nevyplatí se to.A pokud se vejde,tak 90 cm ne 80 cm.

Roltechnik Hydromasážní box NERO DEEP 1000

Roltechnik Hydromasážní box NERO DEEP 1000

Přidáno: 8. října 2015

• vzhled

hezký sp.box,šikovný kutil si ho hravě složí sám,určitě doporučuji všem šikovným...ostatním také,ale budou si muset zaplatit přehnaně velmi drahou montáž...příště si dám větší pozor na stav balení...

RAVAK sprchový box ASBKP6 90 transparent

RAVAK sprchový box ASBKP6 90 transparent

Přidáno: 13. září 2015

• Kvalita zpracování jednotlivých dílů. Při velké dávce trpělivosti smontujete celkem bytelný sprchový box.
  • Návod psal blbec, v běžné bytové koupelně není možné postup dodržet. (Nejprve ne rovném povrchu smontovat zástěnu se zadními díly a teprve poté jí usadit na vaničku)
  • Výrobek navrhoval blbec. Samořezné šroubky je možné zašroubovat jen extrémní silou, rukou nemožné, akušroubovákem jen oholíte křížové hlavy. Dva jsem musel odvrtávat (fakt chuťovka, když jsou styčné plochy již namatlané silikonem) Poté jsem přišel na to, že je nutné předvrtané otvory ještě protáhnout přiloženým 2,6mm vrtáčkem, pak to jde o něco málo lépe. (otvory jsou trochu zalepené barvou) 2,6mm vrtáček si raději kupte vlastní, ten který dává Ravak ke svým výrobků je vždy prohnutý jako luk.
  • Pokud bych výrobek montoval znovu, pořídil bych si vlastní nerez štoubky podobného rozměru vybavené torx hlavičkami, které zvládnout vyšší kroutící momenty. Blátivé vroutky s křížovými hlavičkami opravdu nejsou pro toto užití vhodné.
  • Výrobek balil blbec. Docela dlouhou dobu stávíte odstraňováním lepidla z izolepy, kterou jsou díly vydatně polepeny i z pohledové strany.
  • Baterie je nevhodná pro děti a menší osoby, děti na ní nedosáhnou a menší osoby mají problém např. vypnout vodu při napouštění kýblu.

Pokud trváte na boxu, raději si připlaťte 10 000 za nákup přimo z ravaku (+ instalace "zdarma") a pak se kochejte tím, co školení instalatéři vymyslí v panelákové koupelně.

RAVAK sprchový box ASBKP6 90 pearl

Roltechnik Hydromasážní box NORTE Brillant

Přidáno: 7. září 2015

• Vzhled
  • Špatná konstrukce, praskající skla

Za 14 dní 2x rozbité sklo a to vždy, když se box nepoužíval. Jednou v 3:25 ráno.

Masážní box Laguna 170x85 s vanou

Masážní box Laguna 170x85 s vanou

Ověřený zákazník MarKo-koupelny Ověřený zákazník

Přidáno: 6. září 2015

Zakoupeno v MarKo-koupelny

• Ještě jsem ho pro nedodaný Český návod nesestavil a ještě asi dlouho nesestavim. Nařízení,že vše musí mít Český návod asi zde neplatí! Šišlat Polsky neumím a učit se to "na stará kolena" nehodlám!!!!!!!!!!

Ověřený zákazník Home Creative Ověřený zákazník

Přidáno: 29. srpna 2015

Zakoupeno v Home Creative

• velmi dobrá cena a jednoduchost provedení
  • provedení jednoduché, ale speciálně vanička má výstuhy jinde, než by měly být, takže mírná improvizace při sestavování, ale s tím se počítá za tu cenu.

myslím, že pokud bude nějaký problém, je možné jej celkem snadno odstranit díky dobrému přístupu k celému zařízení.

• Vše ze skla,vzhledově vypadá dobře
  • nekvalitní konstrukce,nohy se lámou,neudrží celý sprcháč,celý se houpe,vaničkou prokapává,málo laminátu pod vaničkou

Stránky super,vypadá pěkně, i s obchodem se krásně komunykovalo.Jen nekvalitní produkt,je to velká škoda

Ověřený zákazník Home Creative Ověřený zákazník

• Byl v akci
  • špatně řešený odpad,
  • nemá vrchní víko
  • trysky jsou nízko
  • nevím proč je uveden tlak max 3 MPa,když ve vodovodním řádu je 6 MPa?

Za ty peníze dobrý

Libi se mi
Pouzit jen jednou,tak a vychovuje.
U montaze bezproblemu
Doporucila bych vsem
Urcite bych doporucovala
Idealni i pro starsi generaci

• Elegance, cena nenáročný na prostor s několika funkcemi
  • Příliš křehký materiál

Mám již jeden box několik let a jsem s ním spokojen
Trošku mu schází horní kryt
Dle očekávání
Ano

Na přebírání celistvosti zakázky

Masážní box Dita 90x90

Masážní box Dita 90x90

Ověřený zákazník aplomo-koupelny.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. července 2015

(naposledy upraveno 20. července 2015)

Zakoupeno v aplomo-koupelny.cz

Masážní box jako takový je výborný.
Horší to bylo s montáží, návod se mi zdá neúplný, výrobek na mě působí tak trochu jako "dodělej si sám"

SCARLET 80 - Masážní box SHARK serie

SCARLET 80 - Masážní box SHARK serie

Ověřený zákazník Koupelnaprotebe.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. června 2015

Zakoupeno v Koupelnaprotebe.cz

• Je to box, namusí se dělat obklady.
  • Veškeré šroubení z plastu, je to takové fórové. Po prvním sprchování všude tekla voda. Okraje sprchové vaničky mají na koncích mezeru, kde okraj není, tak místo toho, aby případná odkapávající voda stékala z okrajů do vaničky, vše teče ven na zem. Nicméně už jsem vše zasilikonoval asi 3 tuby silikonu, ještě stále semtam někde protéká, tak ještě zasilikonuju znova. 3patný i silikon kolem rámů zasazení skleněnýc stěn boxu, vše je nutné dosilikonovat. Jo a kape voda z baterie, uvnitř je také vše plastové. Uvidíme jak se povede vyreklamovat tu baterii.

Za ty peníze jsem čekal lepší provedení, Ale dnes je všechno šunt i ty dražší boxy.

ATLANTIS - Masážní box

ATLANTIS - Masážní box

Přidáno: 13. června 2015

• Je krásný
  • Nekvalitní zmetek!

Souhlasím s ostatními, špatně vyřešená montáž a nekvalitní materiály, hadice mají špatné spoje, takže i po utěsnění silikonem to furt někde teče (pokaždé jinde), hadice protékají samy o sobě, odpad smrdí a tekl taky.... no za tolik peněz by se měl výrobce stydět! Znova bych to nechtěla. Ani zadarmo.

ARTTEC ACTIVE - Masážní box SHARK serie PAN01000

ARTTEC ACTIVE - Masážní box SHARK serie PAN01000

Přidáno: 13. června 2015

• Je krásný
  • Spousta funkcí
  • Špatně vyřešená montáž
  • Nekvalitní odpad
  • Nekvalitní spoje všude

Chtěli jsme vanu se zástěnou, ale pak jsme si řekli, proč si za stejné peníze nekoupit něco luxusního, co nám budou návštěvy závidět.
Za prvé není vhodný do malé koupelny, protože ta montáž je vyřešená dost složitě a za druhé jsou všechny spoje hadic plastové, nejdou pořádně dotáhnout a povolují se. Box neustále někde teče, i když už jsou spoje několikrát lepené silikonem, takže po každém vykoupání máme koupelnu pod vodou a strávím půl hodiny vytíráním. Odpad tekl taky, a to fakt hodně, a navíc smrdí, takže budeme měnit za jiný, kvalitní.
Rozhodně nedoporučuji, sama bych si ho už v životě nekoupila. Za 18 tisíc bych si představovala kvalitní masážní box a ne že bude výrobce šetřit na materiálech. Je to sice vzhledově krásné, ale jinak nekvalitní sra*ka. S prominutím.

Zobrazuji 121 - 140 ze 264 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...14