Nejnovější recenze ze sekce Parní lázně

Masážní box - Denver

Masážní box - Denver

Ověřený zákazník Levná koupelna Ověřený zákazník

Přidáno: 17. května 2011

Zakoupeno v Levná koupelna

Nevím co bych ještě dodal.Masážní box vypadá dobře,přišel v
pořádku.Jak funguje vám můžu napsat až mi ho nainstalují.

Masážní box SONORA

Masážní box SONORA

Ověřený zákazník Levná koupelna Ověřený zákazník

Přidáno: 9. dubna 2011

Zakoupeno v Levná koupelna

• jednoduchá montáž,plně vyhovuje našim potřebám
  • nezjistil jsem

kupte,neprohloupíte

Arttec DENVER Masážní box 87x153x215 cm

Arttec DENVER Masážní box 87x153x215 cm

Verca_2010 Verca_2010

Přidáno: 5. ledna 2011

(naposledy upraveno 18. ledna 2011)

• Luxusní typ sprchového koutu
  • Hluboká a prostorná vana
  • Černé tónované sklo na pozadí
  • Spousty druhů sprchovacích a masážních funkcí včetně tropického deště
  • Možnost masáže nohou
  • Rádio s velmi dobrou kvalitou poslechu
  • Osvětlení sprchového koutu
  • Elegantní ovládání trysek a sprchy
  • Možnost klasického napuštění vany na koupání
  • Investice se v tomto případě jistě vyplatí
  • Bohužel v oblastech s tvrdou vodou velmi rychle odchází k zanášení a znehodnocování masážních trysek

Tento sprchový kout Denver od známého českého dovozce poměrně kvalitní sanitární techniky Arttec si pořídila naše mamka při přestavbě jejího domečku. Vždy bylo jejím snem pořídit si velký sprchový box se spoustou masážních funkcí a hlavně zastřešený. 6 zádových masážních trysek můžete využívat buď najednou nebo si nechat pouštět na záda postupně jednotlivé skupiny trysek. Naprosto unešená jsem z tropické sprchy ve střeše boxu, která je opravdu extrémně příjemná na tělo. Rádio, světlo, ventilátor na odvádění páry a všechny masážní funkce jednotlivých trysek si pohodlně předvolíte na ovladači nad pákovým mechanismem. Rádio funguje skvěle a zvuk v uzavřeném sprchovém koutu je naprosto bezkonkurenční. Na poličce ve výšce hlavy si můžete odložit sprcháče a šampóny a nezbytností je samozřejmě odnímatelná ruční sprcha s masážní hlavicí s možností nastavení několika typů masážních proudů. Ale kdyby uvnitř prostoru sprchového koutu byly alespoň ještě další dvě menší poličky na odkládání sprchovacích potřeb, bylo by to fajn. Také nás dost odrazoval jeden známý instalatér, že v oblasti s velmi tvrdou vodou, ve které bydlíme, se tento druh sprchových koutů s masážními hlavicemi dost často zanáší vodním kamenem a trysky se ucpávají. Zatím problém po půl roce používání nemáme, ale preventivně často čistíme všechna zařízení sprcháče speciálními prostředky na odstraňování vodního kamene.

Masážní box - City High

• 6 masažních trysek
  • objemna vanička
  • světlo
  • radio
  • stěna s masážními tryskami je z plastu

Musím říct že lepší sprcháč jsem ještě neměl, rádio skvěle hraje z repráků umístěných ve stropě současně s ventilátorem, stropní sprchou a svěltem věčina s toho je ovladána ovládacím panelem nad páčkou kterou mužete přepínat mezy stropní sprchou, 6 masážními tryskami nebo s nástěnou sprchovou hlavicí s rúznými funkcemi.
Barevné provedení se mi moc líbí, hlavně čarně tonované sklo přes které není vydět nic, takže v případě že by za sprchovým koutem bylo něco na stěnách co by lidské oko nemělo vydět, tak to dokonale zakryje (mluvým z vlastní skušenosti).
Akorat montáž je docal náročná, naštěstí jsem ho nemontoval já ale odborník (instalater).
S tím to výrobkem jsem nadmíru spokojen až na ventilátory ve stropní části kterým se nechce moc odvádět vzniklou páru.
Určitě ten to výrobek doporučuji.

Zobrazuji 261 - 264 ze 264 recenzí 1...10 11 12 13 [ 14 ]