Nejnovější recenze ze sekce Parní lázně

Well BIANCA 80 High W52654 Sprchový box

Well BIANCA 80 High W52654 Sprchový box

Přidáno: 27. září 2017

Zakoupeno v Levná koupelna

• Zboží přebírala 80 leta paní tak že zboží nekontrlovala.Kontroloval jsem zboží až když jsem příšel z práce bylo poškozené a nebyla nám pak uznána reklamace .Prodejce se zachoval velmi špatně toto dám na vebové stráky o prodejci at jiní lidé znají jeho chování a nekupují tak žádne zboží
  • Prodejce dělá z odběratelů lháře

• Plasty prohnuté - napasují k profilům.
  • Hadicové spoje - špatné objímky, všechny spoje tekly.
  • Špatně nastavený volič sprch - nesouhlasí znázornění se skutečností.

Pěkný na pohled, skleněné stěny i dveře.
Pro neodborníka dost náročná montáž.
Naprosto nedostatečný návod.
Až na výjimky je vše plastové a ne moc kvalitní.

Přidáno: 18. září 2017

• cena rozměr

Ověřený zákazník MarKo-koupelny Ověřený zákazník

Přidáno: 26. srpna 2017

Zakoupeno v MarKo-koupelny

Pěkný i když na montáž trochu náročnější,ale ve finále veliká spokojenost.

Well BRED 120 pravá W52716

Well BRED 120 pravá W52716

Přidáno: 8. srpna 2017

Zakoupeno v Levná koupelna

• Je nestabilní. Čelní sklo se prohýbá. Tak velká plocha skla měla být zpevněná rámem.

Sprchový box je nádherný, ale cena asi odpovídá kvalitě.Kýve se na všechny strany. Sklo se prohýbá. Mám nemocné klouby a když lezu do boxu, nemám se čeho chytit. Horní řada masážních trysek je vysoko. Masíruje vrch hlavy. Mám tvrdou vodu a pokud po každém použití sklo celého boxu nevytřu do sucha , tak to sklo je flekaté. Pomohlo by pískované sklo ne lesklé ,hladké. Při čištění musím stát vevnitř a stříkat na sebe čistička, protože z venku nedosáhnou ani na sprchu a už vůbec na ovládací panel.

KERRA CARLOS 90 čtvrtkruhový hydromasážní box

KERRA CARLOS 90 čtvrtkruhový hydromasážní box

Přidáno: 20. července 2017

• Hodnotím Značku Kerra - teda nie konkretne CARLOS 90 ale Miranda 91x91 tak moje hodnotenie bude trochu všeobecné k výrobcovi.
  • pekný dizajn
  • zabalené - super bezpečne zabezpečené proti poškodeniu
  • dodané rýchlo cca 5 - 7 dni ( predajca SR )
  • Kompletné riešený sprchový kút.
  • Manuál na zloženie kútu bol nedostačujúci a nepriehladný.
  • Postavil som dom ale zloženie KERRA sprch 6-10 h. 2ja
  • U obchodníkov uvedená výška Spr.Boxu 220 ale v návode je vyžadované 235 cm dôvodu pripojenia vrchnej sprchy. ( mne to skomplikovalo život )
  • NAJBLBOSTI ČO SOM PRI TOMTO PRODUKTE ZAŽIL.
  • 1. ručná sprcha je pripojená následovne. Gumová hadička upevnenená ku kovovému závitu ktorý sa pripája na sprchovej prípojke z lacného makkeho plastu ( tzn keď chcete dotiahnuť aby nekvapkal zničíte závit ) a na túto lacnú plastovú prípojku z druhej strany zase kovové pripojenie. Zase možnosť zničiť závit. Vyriešil som to kúpov kvalitnej kovovej prípojky 15 EUR plus k cene boxu teda.
  • Očakávam rovnaké probémy pri stropnej sprche ktorá je tiež komplet plastová., keď nie dnes tak zajtra.
  • 2. V rámci boxu je Sifón. ( nepoužiteľný ) totižto je bez zápachové uzávěry. Neviem či je to v PL Standart ale asi hej. Pre mňa keďže sa jedná o žumpu nie. Teda som dokúpil spomínaný zápachový uzáver , lenže ten nepasuje na spomináný priložený sifon od PL kamošov. Takže po rôznych pokusoch to nakombinovať mi neostalo nič iné ako zakúpiť Komplet nový Vaňový sifon za 20 EUR.
  • Ktorý mi naštastie vyriešil aj problém , ktorý mi vrtal v hlave a to bezpečnostný výpust ktorý na spomínanom produkte s vysokou Vaničkou chýbal. Teda v prípade záujmu treba do Vaničky vyvrtať chýbajúci bezpečnostný otvor na odtok.
  • 3. Sprchový box je veľmy náročne umiestniť v prípade že si nenecháte dostatočný priestor okolo boxu. Teda skutočne aspoň 80 cm okolo aby bolo aj z jednej aj drhej strany , pre umiestnenie a osadenie bez problémov. Dôvod ochranný kryt predný sa na final pripevňuje v rohoch boxu. Aj to sedí tak 50/50.
  • 4. Dôvod prečo nekupovať online . Keď už to rozbalíte a polozložíte nepripadá do úvahy že by sa to podarilo poskladať do krabice a poslať spak do PL. Sú to 3ks Balíkov spolu váha určite cez 50 Kg a objem cez 1,5m3. Teda máte na výber buď zložiť , alebo vyhodiť.

Obložte kupelňu a nekomplikujte si život hlúposťou ako je sprch box o KERRA. ( alebo všeobecne od PL )

Roltechnik Sprchový box FARO Brillant Sklo TRANSPARENT

Roltechnik Sprchový box FARO Brillant Sklo TRANSPARENT

Ověřený zákazník Outlet.roth-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. července 2017

Zakoupeno v Outlet.roth-shop.cz

• uchycení bočních skel na velmi slabých plechových profilech

není kvalitně zpracován

Arttec Scarlet 80 Masážní box Shark serie - PAN00723

Ověřený zákazník StavbaEU.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. května 2017

Zakoupeno v StavbaEU.cz

je super, pevný, hezký, vše funguje

FRESH low - Masážní box s nízkou vaničkou - Arttec - Shark

FRESH low - Masážní box s nízkou vaničkou - Arttec - Shark

Ověřený zákazník ARTTEC s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 16. května 2017

Zakoupeno v ARTTEC s.r.o.

• Tak na obrazku vypada pekne.Hezky zabaleny.
  • Ja proste nemam rad kdyz se veci delaji jenom jako- na oko.
  • Klasika cina.
  • Funkcni veci: sprchova hlava,drzaky,hlavice-pochromovanej plast.
  • vanicka je v celku,,nema oddelavaci predni cast,takze ustaveni je peknej pakec.
  • Pritom by stacilo,aby dovozce,vyrobce tak ukrutne nesetril ,pouzil kvalitnejsi dily,cenove rozdil tak 2-3 litry,ale k necemu by to bylo.

Jsem zvedav jak dlouho babicce vydrzi.Vyhodil jsem ty jejich trapny vrutecky ,a alespon to poradne sesrouboval.Jinak snazil jsem se najit kvalitni produkt,ale je to vsechno smejd z cinypod jinym jmenem,Hlavne .ze do toho cpou radio,ale aby se pouzil kvalitni material to moc ne.
Zapojil jsem to a svetlo svitilo,radio hralo,voda tekla,mohlo to byt horsi.

Roth Hydromasážní sprchový box BONDY BLACK /900 90x90 cm stříbrná

Roth Hydromasážní sprchový box BONDY BLACK /900 90x90 cm stříbrná

Ověřený zákazník Outlet.roth-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. května 2017

Zakoupeno v Outlet.roth-shop.cz

• špatný návod na sestavení. Není vůbec podrobný.

FRESH high - Masážní box s vysokou vaničkou

FRESH high - Masážní box s vysokou vaničkou

Ověřený zákazník Koupelnaprotebe.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. května 2017

Zakoupeno v Koupelnaprotebe.cz

• cena a vše velmi perfektní až na tu nejdůležitější věc
  • podpůrnou konstrukci
  • podpůrná konstrukce v podobě kříže byla z velmi tenkého materiálu,a navíc špatně svařena, takže při prvním vstupu se to celé zhroutilo!!!!!

Po celodenním skládání se konstrukce při prvním vstupu kvůli upevnění repráčku zhroutila....takže jsme to celé museli rozebrat, vyrobit jinou konstrukci a skládat znovu. Naštěstí se nic nerozbilo. Manželovi se to nepozdávalo už když to vybaloval....
Jinak vše ostatní super....velká spokojenost.
Doporučuji koupit někomu, kdo si to doupraví

Masážní sprchový box Aplomo Marcello 120x80x220

Masážní sprchový box Aplomo Marcello 120x80x220

Přidáno: 1. května 2017

• Už se nevyrábí, asi jsme dostali to, co kde zbylo
  • nic na sebe nepasuje

hrůza hrůz

• dostupnost
  • napasují předvrtané díry

nechat si sestavit box firmou a po bezvadné montáži teprve zaplatit

Masážní box Tina 90x90

Masážní box Tina 90x90

Přidáno: 10. dubna 2017

• Funguje
  • Dost složité k postavení
  • Cena odpovídá kvalitě materiálů

Potřeboval jsem sprchu dost vysokou na svoji osobu - nemá konkurenci u jiných výrobců. Potřeboval jsem ji rychle a na přechodnou dobu - Zvolil jsem dobře.

RAVAK sprchový box ASBRV2 90 grape

RAVAK sprchový box ASBRV2 90 grape

Přidáno: 20. března 2017

• docela slušné stěny rám, sesazení, utěsnění skel
  • kvalita vaničky - nějaká polyuretanová pěna se skelným vláknem - zespodu se to dá dloubat pomalu prstem
  • panel se sedátkem - tenký plast, v oblasti sedátka museli zezadu vyztužit plechem. Když se přitahuje šroubení musí se s citem.
  • montáž - stěny se musejí našroubovat na vaničku, a na silikon se pak celý kout (cca 80kg) pokládá na místo (v bytovkové koupelničce 150x160, bylo provedení tohodle docela na bednu
  • hadice od sprchy - nejlevnější co se dá na trhu sehnat - zůstala mi v ruce druhý den (vadná z výroby - nalomená plastová přiruba).
  • vývod sprchy a baterie je vysoko
  • poměr cena / kvalita

Po 17 letech jsem se rozhodl k upgradu sprcháče, ale asi jsem udělal downgrade :(. Původní sprcháč nebyl levný, tak jsem možná neobjektivní. Měli jsme sprchový box od Vagnerplastu, pravda nebyl taky levný, ale například původní vanička byla z velmi pevného sklolaminátu, asi tak 3x těžší než tahle, navíc na ní zespodu byly masivními šrouby našroubovány ocelové nosníky s patkami. Původní roh byl z jednoho kusu plastu se 4 poličkami po stranách a jednou velkou nad sedátkem. sedátko bylo níže, větší. Baterie byla po straně a níže, vývod od sprchy také. Plast byl neuvěřitelně pevný, snažil jsem se urvat při demontáži z plastu baterii, protože jsem neměl velký klíč, ale ve finále povolila kovová matice a plast se nevylomil :). U toho Ravakáckého plastíku bych si na něj nevsadil.
Na druhou stranu ten původní sprcháč musel být namontovaný do rohu - plast přichycen ke zdi, kdežto Ravak box stojí v prostoru sám.
Teď mi každopádně schází nějaké ty plochy, kam se dá postavit sprchový gel, šampon a jiné propriety a je trochu škoda, že plast není shora uzavřený a nedá se nic postavit ani nahoru. Budu muset dořešit nějakou poličkou v rohu.

Ravak mě sklamal také tím, že dodali z výroby špatnou hadici ke sprše a na můj mail nereagovali. Tak vzal jsem původní hadici s kovovým opředením a očistil drátěným kartáčem od vodního kamene a je jak nová :). Přijde mě až trapné, že ke sprcháči za 24kKč dodají hadici, kterou jsem někde viděl asi za 80Kč vadnou a nestojím jim asi za odpověď.

Co bylo na původním sprcháči horší bylo prosklení a dveře. Ty jsou rozhodně lepší na tomhle boxu od Ravaku, abych nebyl pořád negativní. Dveře hladce pojíždějí, byť magnetické dosedací hrany nedoklapnou ideálně.

Čekal jsem více za ty peníze. Starý kout už měl oprýskanou barvu na rámu, tak holt musel pryč, snad tenhle vydrží alespoň 10 let.

Masážní box Erika 80x80

Masážní box Erika 80x80

Přidáno: 13. března 2017

Zakoupeno v aplomo-koupelny.cz

• Výborný i pro menší koupelny, plně vybavený

Masážní box je velmi pěkný, sprchování v něm příjemné, super i na údržbu, moc pěkně se udržuje, všem ho doporučuji, nemá chybu.

Well PENNY 90 W48922 sprchový masážní box

Masážní box Mirinda 80x80

Přidáno: 16. února 2017

• dobrá cena
  • pěkné provedení

do paneláku ideální rohový kout

Zobrazuji 61 - 80 ze 264 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...14