Nejnovější recenze ze sekce Parní lázně

N.Y.C High - Masážní box bez horního krytu Left

N.Y.C High - Masážní box bez horního krytu Left

Přidáno: 2. ledna 2013

• hezký design
  • atypický rozměr - 80x120, který se špatné sháněl
  • hluboká vanička
  • slušná cena
  • profesionál s praxí(už box montoval) skládal 7 hodin!
  • návod sice v CZ, ale mohl by být podrobnější
  • některé díly plastové - místo kovové = kratší životnost
  • sifon je úzký 30 - i když v návodu se píše o 40.
  • prostě kvalita zpracování odpovídá nízké ceně

I přes některé nedostatky - pokud máte někoho kdo zvládne smontovat(hodně instalatérům se do toho nechce), tak přeš některé výhrady doporučuji. Sháněli jsem do malé koupelny něco většího než box 80x80 (90x90 by se nevešel a objevili jsem tento rozměr 80x120, který měl hlubokou vaničku pro koupání dítěte.

Hydromasážní box MICHIGAN

Hydromasážní box MICHIGAN

Ověřený zákazník Koupelnové Vybavení Ověřený zákazník

Přidáno: 2. ledna 2013

Zakoupeno v Koupelnové Vybavení

• 1) Pro cenovou dostupnost.
  • 2) Pro vcelku pěkný vzhled produktu.
  • 3) Jednotlivé komponenty produktu dobře a bezpečně zabaleny.
  • 1) Špatně (nedostatečně) zpracovaný montážní návod.
  • 2) Z toho důvodu velmi pracná montáž.
  • 3) Montážní prvky a spojovací materiál poddimenzován.

Provedení a kvalita výrobku bohužel odpovídá ceně.
Ještě jednou zdůrazňji,že montážní prvky a spoj materiál jsou poddimanzovány.Vše na jedno použití.Hliníkové lišty slabé,samořezné šroubky titěrné.
Po několikerém vykoupání (cca8x) praskly postupně obě žárovky,rádio nefunguje.Ventilátorek je slabý a po rozžetí světel se téměř netočí.
Pouze funkce a to nejdůležitější to jest sprchování pracuje dobře.Sedátko je účelné.
Shrnutí:Prostě za cenu okolo 20ti tisíc nelze získat kvalitní sprchový kout pro který podle katalogu Fy.Roltechnik je nutno počítat tak 50.000kč a víáce!
Za málo prněz málo muziky!

Přidáno: 21. prosince 2012

Zakoupeno v Koupelnaprotebe.cz

• cenová dostupnost, zatím funguje vše jak má, za tu cenu dobrý nákup
  • velká spotřeba vody, děti se od té doby sprchují pořád

BORNEO High Masážní box

BORNEO High Masážní box

Ověřený zákazník ARTTEC s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 14. prosince 2012

Zakoupeno v ARTTEC s.r.o.

• návod k sestavení, počet dodaných dílů a hlavně kvalita provedení naprosto tragická !!!!

Box rozhodně nedoporučuji a vyplatí se připlatit za kvalitnější:

Arttec PHILADELPHIA Masážní box 92x154x218 cm

Arttec PHILADELPHIA Masážní box 92x154x218 cm

Přidáno: 8. prosince 2012

• prostorná vanička
  • radio
  • světlo
  • sedátko
  • podhlavníček
  • v horní sprchovací růžici se drží voda i dlouho po vypnutí a při jejím čištění po doteku vytéká, takže není možno růžici pořádně otřít
  • napouštění vaničky má tak nevhodný úhel, že voda vytváří velký oblouk, takže nejen, že chladne, ale navíc stříká na stěnu boxu a dostává se pod dveře, kde přetéká ven z boxu
  • zpracování boxu je tak nekvalitní, že okamžitě po instalaci bylo nutno všechny spáry zatmelit znovu silikonem a po cca 1,5 roce užívání zrezly veškeré součástky na poličce uvnitř, ulomila se část poličky (při úklidu, ne nárazem) a zrezly i šrouby na dveřích
  • po 1 měsíci užívání přestal fungovat větrák (vyřešeno reklamací)
  • po 1,5 roce užívání se vytvořil na vaničce "puchýř" - odchlípla se bílá vrstva barvy od laminátu vany a jen čekám, kdy tato barva praskne, navíc není pohodlné na tom stát, je tam bublina vzduchu a jako bonus to dělá velký hluk, když na to při sprchování dopadá voda
  • praskl "husí krk" vedoucí od přepadu do odpadu, takže voda tekla všude po zemi
  • při zapnutí světla jede větrák jen na půl - je zřetelná změna výkonu poslechem (když se vypne/zapne světlo, tak se intenzita odsávání slyšitelně mění)

Box nám ze začátku velice vyhovoval a nebýt nekvalitních materiálů, dala bych mu 75% (z důvodu kapající růžice a úhlu proudu vody při napouštění), ale takto se produkt řadí mezi levné výrobky, ovšem za cenu drahých. Očekávala bych, že box za 20 tisíc korun vydrží několik let a ne, že po roce a půl víceméně odejde. Bohužel jsme si produkt koupili před dostavbou domu a tudíž se tyto vady projevily měsíc (!!!) po záruce. Výrobce jsme kontaktovali a bylo nám řečeno, že nám PRODÁ náhradní díly, což jsme odmítli, protože už výrobci nevěříme.

Box nedoporučuji a vyhnula bych se i ostatním výrobkům, protože za hodně peněz je to trocha muziky na rok až dva a pak nic.....

Přidáno: 30. listopadu 2012

• hezký vzhled
  • amatérské zpracování
  • naprostá neochota komunikovat
  • 3 reklamace během měsíce
  • chybí manuál

totální omyl při nákupu
garážová společnost která na zákaznících testuje svoje výrobky

Ověřený zákazník Koupelnaprotebe.cz misafialova

Přidáno: 13. listopadu 2012

• design, funkčnost
  • součástí dodávky není montážní návod

za nízkou cenu super masážní box

Parní box PEARL Steam

Parní box PEARL Steam

Přidáno: 13. listopadu 2012

• pro dva !!!
  • jiné parní boxy mají vyspělejší ovládaní a design, ale zase nemají dva sedátka

vypadá moc hezky, co se týče kvality tak zatím není složen a zapojen

Přidáno: 5. října 2012

• Příznivá cena
  • Moderně vybaven
  • Polská výroba
  • Netěsnící hadice
  • nefunkční ventilátor
  • Nepasující stěny a strop
  • skla drží silou vůle (bez pevného přichycení)
  • Hadice k ruční sprše chybě závit
  • Sifon se po druhém našroubování potočí

Sprchový kout a jeho nákup proběhl v pořádku. Cena byla příznivá a vybavením mě přesvědčil o jeho koupi.

Ovšem po té co jsem začal montovat se začali projevovat vady, které jsem vypsal výše a já jsem do sprchového koutu nainstaloval dalších 2 500 Kč a to ještě není plně funkční.

Tudíž pokud někdo má rád dobrodružství, ať si jej zakoupí nicméně moci vrátit čas, nekoupil bych.

Masážní box - Philadelphia

Masážní box - Philadelphia

Přidáno: 1. října 2012

• hezký
  • Aušus materiál. Po roce používání rezavé tyčky pultu na šampony, odlupuje se laminát z podlahy vaničky od spodní vrstvy, dělá to na podlaze bubliny. Po 2 měsících odešel větrák

Je lepší si připlatit a koupit něco obdobného od kvalitnějšího výrobce.

Přidáno: 29. září 2012

Ověřený zákazník A-V PRODUKT - SAUNY Ověřený zákazník

Přidáno: 17. září 2012

Zakoupeno v A-V PRODUKT - SAUNY

• lepší než bazén
  • možnost využít i v zimě

skvělé pro relaxaci v teplé vodě na zahradě

Přidáno: 14. září 2012

• Hezký vzhled
  • Koupil jsem si Roltechnik Hydromasážní box a provažuji to za jeden z největších omylů. Jsem vyléčen ze strategie podpory českých výrobců.
  • Návod na sestavení je úmyslně neúplný, aby se nahrálo "montážním firmám." Počítejte k ceně ještě dalších 5.000 Kč na podporu montážní firmy.
  • Vanička nekvalitní,
  • Arogance a neochota řešit reklamaci.
  • Nekompletní dodávka, což při koupi nepoznáte.
  • Výrobky firmy Roltechnik bych nedoporučil ani nepříteli.

Výrobky frimy bych určitě nedoporučil, podívejte se na trhu po kvalitním výrobci.

Přidáno: 7. září 2012

• hezký na první pohled
  • Nekvalitní provedení, vanička nesedí na rámu, prohýbá se, rám je ze slabých jeklů, sváry jsou ve formě několika bodů.
  • Krycí plasty na sebe nepasují, takže jsem nakonec boční plasty vůbec nedával. Vše vybavení je z levného plastu s malou životností. Odpad je řešen absolutně stupidní flexi hadicí, která je tak slabá, že se nedá ani k sifonu řádně utěsnit. Vyřešil jsem dokoupením jiného sifonu.
  • Návod na montáž je velmi stručný a chybí spousta důležitých údajů. Chybí postup pro montáž dveří. Dveře jsou daleko od čelních skel, takže netěsní, dorazy jsou přišroubované úplně špatně, takže bez úpravy dveře nejdou ani zavřít. Trafo je s mnoha žebrováním, takže zcela nevhodné do vlhkého prostředí a po připojení panelu do elektřiny box nepříjemně hučí, takže jsem nakonec odpojil reproduktor. Při sprchování do ovládacího panelu zatéká a dojde k vypnutí - úplná zbytečnost.
  • Skla v rámech jsou špatně utěsněna, takže jimi voda snadno proteče a za boxem pak máte po sprchování louži. Výrobce se zodpovědnosti za zatékání zříká zmínkou v návodu, že se celý box musí kompletně zasilikonovat. To jsem provedl zvenku i zevnitř - spotřeboval jsem 2 tuby silikonu a voda protéká stále.

Navrch huj uvnitř fuj. Láká na rádio, osvětlení a ventilátor, ale když nechcete v koupelně poslouchat protivné bzučení i z vypnutého reproduktoru, tak ho nakonec odpojíte a zbyde Vám jen nekvalitní sprchový box. Lituji dne, kdy jsem ho koupil !!!

Přidáno: 3. září 2012

• příznivá cena,
  • nedostal jsem návod na montáž v českém jazyce.

zatím nedošlo k montáži produktu tak nejsem schopen posoudit
celkový dojem.

Přidáno: 2. září 2012

• Vypadá pěkně
  • Rádio- považuji za zbytečnost
  • Dodaný návod na sestavení je tak 50%ní-komu se nechce přemýšlet-nesestavujte(ale za sestavení platíte 3500 Kč a ani se nedivím-se synem celý den)
  • Plastové bočnice vany-výrobce nám přál-jsou větší , takže jsme zařezávali
  • Rám je ze strašně tenkých jeklů a svary bych i já udělal lepší
  • Horní sprcha má gumové trysky a některé jsou jak uříznuté-nevystupují z tělesa a jedna tryska je dokonce zacpaná
  • chuchvalcem gumy-vypadá jak nejlevnější čínský šunt
  • Vana s rámem moc nesedí , takže jsme převrtávali díry , navíc je vůči rámu křivá ,takže při sprchováni se vám prohýbá pod nohame ,ač jsme ji podložili vůči rámu
  • Celková kvalita materiálů-nic moc-za 15000 bych čekal lepší kvalitu

poprvé jsem tanto masážní kout viděl sestavený v obchodě a moc se mi líbil , ale proboha-to co je z rubu je bohužel šunt
Co dnes není z Asie??? Ale i tam umí dělat kvalitně-proč se dováží tohle? No asi proto , že si na to hodím 100% marži a možná i víc.

Ověřený zákazník ARTTEC s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 1. září 2012

Zakoupeno v ARTTEC s.r.o.

PRINCE Masážní box

PRINCE Masážní box

Přidáno: 18. srpna 2012

• prostor,
  • vše

velmi nekvalitní výrobek,ke složení potřebujete tým lidí,šroubky nedrží,odpad jsem vyměňoval hned po zapojení,box nelze dát do rohu musíte kolem něj mít min.40cm technického prostoru,návod ke složení je velmi strohý navíc není součástí výrobku,musíte jej najít na internetu.

Přidáno: 10. srpna 2012

Zakoupeno v Koupelnaprotebe.cz

• nemohu ještě úplně hodnotit, sprchový kout ještě nebyl smontován.
  • plastové kohoutky a hlavice sprch, chybějící součástky

sprchový kout v poměru cena výkon

Masážní box SHANNON 90

Masážní box SHANNON 90

Přidáno: 22. července 2012

Zakoupeno v WellMall.cz

• skladné a dostačující pro vysprchování
  • cena je skvělá
  • nekvalitní utěsnění skel

cena byla vodítkem
kvalita zboží je poněkud horší
po menších úpravách a investici jsem spokojen
pokud je člověk zručnej tak lze doporučit výrobek komukoli

Zobrazuji 221 - 240 ze 264 recenzí 1...10 11 [ 12 ] 13 14